KENNETH SJÖÖ. Vinterlandskap med fabriksbyggnader. Olja på duk, signerad och daterad -77.

430932. KENNETH SJÖÖ. Vinterlandskap med fabriksbyggnader. Olja på duk, signerad och daterad -77.

55 x78 cm.

Kenneth Sjöö (Född 1944)

Gör en kostnadsfri värdering!

55 x78 cm.

Kenneth Sjöö (Född 1944)

Antal besök: 1 864