MATSERVIS, "Nationalservisen", design Louise Adelborg, Rörstrand.

430930. MATSERVIS, "Nationalservisen", design Louise Adelborg, Rörstrand.

50 delar.

Bruksslitage samt smärre förgyllningsslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

50 delar.

Antal besök: 1 366