SERVERINGSBRICKOR, 1 parti.

SERVERINGSBRICKOR, 1 parti.
4309156. SERVERINGSBRICKOR, 1 parti.

11 st med olika mönster och mått.
Stor oval 37 cm.
Minst oval 27 cm.
Rektangulär 46x28 cm.
Oval 41x27 cm.

Bruksslitage och repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Stor oval 37 cm.
Minst oval 27 cm.
Rektangulär 46x28 cm.
Oval 41x27 cm.

Bruksslitage och repor.

Antal besök: 180