Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Garpenhus Auktioner
Konst
Grafik
ELKE LEISCHEN ANDERSSON. Sill, färglitografi, signerad ELA och numrerad 97/100.
430913. ELKE LEISCHEN ANDERSSON. Sill, färglitografi, signerad ELA och numrerad 97/100.
28x38 cm
Oramad.
Ojämna kanter.
Gör en kostnadsfri värdering!
28x38 cm
Oramad.
Ojämna kanter.
Garpenhus Auktioner
590