ELKE LEISCHEN ANDERSSON. Sill, färglitografi, signerad ELA och numrerad 97/100.

430913. ELKE LEISCHEN ANDERSSON. Sill, färglitografi, signerad ELA och numrerad 97/100.

28x38 cm
Oramad.

Ojämna kanter.

Gör en kostnadsfri värdering!

28x38 cm
Oramad.

Ojämna kanter.

Antal besök: 590