ANDERS ÖSTERLIN. "FLUGAN", FÄRGSERIGRAFI.

4308976. ANDERS ÖSTERLIN. "FLUGAN", FÄRGSERIGRAFI.

Signerad och daterad 1974, ca 99x69 cm, ramens mått 103x73 cm.

Ej examinerad ur ram.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ej examinerad ur ram.

Antal besök: 152