HARRY SAHLIN. Kustlandskap med träd, olja på pannå, signerad.

430858. HARRY SAHLIN. Kustlandskap med träd, olja på pannå, signerad.

Dagmått 32,3 x 40,5 cm.
Falsmått 33 x 41 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Dagmått 32,3 x 40,5 cm.
Falsmått 33 x 41 cm.

Bruksslitage.

Gästriklands Auktionskammare
Antal besök: 728