OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Olja på duk.

4308530. OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Olja på duk.

Blomtorget, 46x55 cm, totalmått 56x64 cm.

Mindre ytslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Mindre ytslitage.

Antal besök: 201