SIDEBOARD, omkring 1900-talets mitt.

4308502. SIDEBOARD, omkring 1900-talets mitt.

Höjd 79 cm
Längd 99 cm
Djup 47 cm.

Ålderslitage, brukslitage, förekommer färgbortfall, repor, märken, sprickor. Senare målat/kompletterat.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 79 cm
Längd 99 cm
Djup 47 cm.

Antal besök: 211