KARUSELL, överdel till, 1900-talets början.

4308380. KARUSELL, överdel till, 1900-talets början.

Skuret och bemålat trä
Höjd 56
Bredd 94cm.

Skador på glas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Skuret och bemålat trä
Höjd 56
Bredd 94cm.

Skador på glas.

Antal besök: 149