BÅTMODELL, "Bertha", tremastad, 1900-tal, bemålat trä.

4308079. BÅTMODELL, "Bertha", tremastad, 1900-tal, bemålat trä.

Längd ca 48, höjd ca 33,5 cm.

Smärre slitage, ej fullständigt genomgången.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd ca 48, höjd ca 33,5 cm.

Antal besök: 187