EBBE OLSSON. Landskap med gårdar, olja på pannå, signerad och daterad -47.

430801. EBBE OLSSON. Landskap med gårdar, olja på pannå, signerad och daterad -47.

30x42 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

30x42 cm.

Antal besök: 2 011