TEVAGN/SERVERINGSVAGN, Yngve Ekström för Swedese, 1970-tal.

430796. TEVAGN/SERVERINGSVAGN, Yngve Ekström för Swedese, 1970-tal.

Furu. Brännmärkt. Längd 60, bredd 55, höjd 56 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 3 147