BESTICK, 3 delar samt MANSCHETTER, ett par, silver, 1900-tal, vikt 148 gram.

430790. BESTICK, 3 delar samt MANSCHETTER, ett par, silver, 1900-tal, vikt 148 gram.

Skedar, längd 22,5 cm. CGH samt GAB.
Sockertång, längd 10 cm, Tyskstämplad.
Par manschettknappar, 1,8 x 1,2 cm, K&EC.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 581