Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Stadsauktion Sundsvall
Konst
Måleri
JOHAN HEDMAN. Vy över älven, olja på pannå, signerad och daterad -57.
430789. JOHAN HEDMAN. Vy över älven, olja på pannå, signerad och daterad -57.
32 x 40 cm.
Gör en kostnadsfri värdering!
32 x 40 cm.
Stadsauktion Sundsvall
1 128