INGA ANDERSSON, blandteknik, signerad.

4307892. INGA ANDERSSON, blandteknik, signerad.

Ram: ca 41.5 x 31 cm
Målning: ca 18.5 x 14 cm.

Normalt bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ram: ca 41.5 x 31 cm
Målning: ca 18.5 x 14 cm.

Normalt bruksslitage.

Antal besök: 165