FIOLER, 3 st, "renoveringsobjekt", 1900-talets första hälft.

430773. FIOLER, 3 st, "renoveringsobjekt", 1900-talets första hälft.

Längd 50-61 cm. Transportlåda och stråke mesföljen en fiol.

Slitage. Delar lös och saknas. Renoveringsobjekt.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 120