SOLSTOLAR, 5 st, 1950/60-tal.

SOLSTOLAR, 5 st, 1950/60-tal.
430759. SOLSTOLAR, 5 st, 1950/60-tal.

Längd hopfällda 106, 119, 120, 127 och 136 cm.

Trädetaljer med slitage, fläckar, tyg med mindre fläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 6 200