JAN DAHLGREN, litografi, figurkomposition.

4307231. JAN DAHLGREN, litografi, figurkomposition.

Signerad och numrerad 172/227.
Rammått 42x32cm.

Bruksskick.

Gör en kostnadsfri värdering!

Rammått 42x32cm.

Bruksskick.

Antal besök: 127