DRAGSPEL, "Verdi II", Hohner.

DRAGSPEL, "Verdi II", Hohner.
4307038. DRAGSPEL, "Verdi II", Hohner.

Dragspel, märkt nr 36139, i väska.
Mått väska ca 49 x 47 x 21 cm.

Slitage, skadad plastdel på baksidan, avslag på vänster sida nedtill, smärre avslag på ytskikt, slitage på bälgens folie, repor, ytsmuts.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 383