EINAR WENNBERG. Flanörer, färglitografi, signerad och numrerad 248/300.

430695. EINAR WENNBERG. Flanörer, färglitografi, signerad och numrerad 248/300.

35 x 24 cm.

Einar Wennberg (1936–2004)

Gör en kostnadsfri värdering!

35 x 24 cm.

Einar Wennberg (1936–2004)

Antal besök: 688