BORD, Louis-XVI stil, 1900-tal.

4306817. BORD, Louis-XVI stil, 1900-tal.

Intarsia, bronseringar.
Höjd 62 cm
Längd 56 cm
Bredd 37 cm.

Bruksslitage, märken, repor, något ostadigt.

Gör en kostnadsfri värdering!

Intarsia, bronseringar.
Höjd 62 cm
Längd 56 cm
Bredd 37 cm.

Antal besök: 324