SKULPTURER, 2 st, gips.

SKULPTURER, 2 st, gips.
430675. SKULPTURER, 2 st, gips.

Proveniens Carin Nilsons ateljé. Pojkar, höjd ca. 22-46 cm.

Slitage, skador, lagningar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage, skador, lagningar.

Antal besök: 476