POTTSKÅP, senare bemålat.

POTTSKÅP, senare bemålat.
4306549. POTTSKÅP, senare bemålat.

Pottskåp med en draglåda samt en skåpdörr,beslag i metall.
Mått ca 40 x 40 cm, höjd ca 70 cm.

Bruksslitage, senare bemålat, trögöppnad dörr och låda, repor, torrsprickor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 274