GLASSERVISDELAR, 20 delar. Pukeberg, 1900-talets andra hälft.

430652. GLASSERVISDELAR, 20 delar. Pukeberg, 1900-talets andra hälft.

8 öl/vinglas. Höjd 11.5 cm.
12 snapsglas, höjd 8 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

8 öl/vinglas. Höjd 11.5 cm.
12 snapsglas, höjd 8 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 1 894