SANSUI Stereo Receiver 771, 1970-tal.

4306518. SANSUI Stereo Receiver 771, 1970-tal.

Storlek 48 x 33 x 15 cm.

Repor, märken förekommer.
Fanerskada på sidan.
Ej fullt funktionstestad, belysning fungerar ej, men tycks starta.
Ingen funktionsgaranti lämnas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Storlek 48 x 33 x 15 cm.

Repor, märken förekommer.
Fanerskada på sidan.

Antal besök: 705