JOHN BÖRÉN. Hamnmotiv, olja på pannå, signerad J Börén.

430630. JOHN BÖRÉN. Hamnmotiv, olja på pannå, signerad J Börén.

Mått: 41x33 cm.

John Börén (1903–1983)

Gör en kostnadsfri värdering!

Mått: 41x33 cm.

John Börén (1903–1983)

Antal besök: 1 257