ROYAL DELFT, 3 assietter, 1960-tal.

4306260. ROYAL DELFT, 3 assietter, 1960-tal.

Diameter 19,5 cm.

Krackelyrer.

Gör en kostnadsfri värdering!

Diameter 19,5 cm.

Krackelyrer.

Antal besök: 248