MODELLJÄRNVÄG med LOK, VAGNAR, TILLBEHÖR, Lima. 1900-tal.

430617. MODELLJÄRNVÄG med LOK, VAGNAR, TILLBEHÖR, Lima. 1900-tal.

109 Böjda räls
117 Raka räls , 20 cm + 6 st 85 cm.
58 Specialräls
20 Vagnar bl.a. Mobil, Texaco, Coca Cola, Esso.
2 lokomotivstall
2 stationstak
2 hus
2 järnvägsövergång.
1 avlastning
3 varningslampor
12 plastbilar
1 båtvagn
8 lok
3 transformatorer
Reklamdekaler
5 stoppljus
4 originalkartonger.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

109 Böjda räls
58 Specialräls
2 lokomotivstall
2 stationstak
2 hus
2 järnvägsövergång.
1 avlastning
3 varningslampor
12 plastbilar
1 båtvagn
8 lok
3 transformatorer
Reklamdekaler
5 stoppljus
4 originalkartonger.

Bruksslitage.

Antal besök: 4 356