CARIN NILSON(1884-1973). Sockel, gips, osignerad.

430616. CARIN NILSON(1884-1973). Sockel, gips, osignerad.

Proveniens Carin Nilsons ateljé. Dekor med ansikten. Höjd ca. 19 cm.

Smuts. Sockel med smärre nagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 997