4305994. SKÅP, 1930/40-tal.
4305994. SKÅP, 1930/40-tal.
Betsad ek. Rak form, i fronten två dörrar fanerade i rutmönster. Inredning med 2 flyttbara hyllplan, hyllbärare i mässing. Bredd 149, djup 45, höjd 160 cm.
Bruksslitage, ena dörren saknar lås, smärre repor och stötmärken.