SKÅP, 1930/40-tal.

SKÅP, 1930/40-tal.
4305994. SKÅP, 1930/40-tal.

Betsad ek. Rak form, i fronten två dörrar fanerade i rutmönster. Inredning med 2 flyttbara hyllplan, hyllbärare i mässing. Bredd 149, djup 45, höjd 160 cm.

Bruksslitage, ena dörren saknar lås, smärre repor och stötmärken.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!
4305994. SKÅP, 1930/40-tal.

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 844