Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Stadsauktion Sundsvall
Vintagekläder & Accessoarer
DAMSKOR, 4 par, pumps. Bally, Wally, Nordiska Kompaniet. 1900-talets andra hälft.
430550. DAMSKOR, 4 par, pumps. Bally, Wally, Nordiska Kompaniet. 1900-talets andra hälft.
Strl 7 1/2.
Bruksslitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
Strl 7 1/2.
Bruksslitage.
Stadsauktion Sundsvall
1 207