PAPPERSKORG, 1900-tal.

PAPPERSKORG, 1900-tal.
4305422. PAPPERSKORG, 1900-tal.

Mått 28x15 cm höjd 32 cm.

Tyg med fläckar och slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Mått 28x15 cm höjd 32 cm.

Tyg med fläckar och slitage.

Antal besök: 172