MARTIN SHARP (1942-2013). 'VINCENT' AFFISCH.

4305224. MARTIN SHARP (1942-2013). 'VINCENT' AFFISCH.

Affisch av Martin Sharp, föreställande Vincent Van Gogh omgiven av en levande psykedelisk gul och orange design, denna affisch ser ut att vara ett 70-talets omtryck utan skrivare och förlagsdetaljer eller senare gul kant, mäter 73,5 cm x 49 cm.

Valsad, med kantslitage, rivning och veck.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 158