STOLAR, 6 st, stapelbara. 1900 talets slut.

43050. STOLAR, 6 st, stapelbara. 1900 talets slut.

Klädda med galon,
björk.

Slitage/repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Klädda med galon,
björk.

Slitage/repor.

Antal besök: 457