SLÄT RING, 18K guld, Bror Schalin, 1992.

4304300. SLÄT RING, 18K guld, Bror Schalin, 1992.

Slät ring, 18K guld, invändig gravyr
Stämplad BÖS (Schalin Bror Guld AB, Östersund) kattfot 18K
Bredd ca 0,5 cm
Ringstorlek ca 20,3

Vikt ca 6,38 gram.

Ytslitage
Gravyr.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bredd ca 0,5 cm
Ringstorlek ca 20,3

Vikt ca 6,38 gram.

Ytslitage
Gravyr.

Antal besök: 295