SPJÄLSÄNG, ek, Hästens, 1990-tal.

4304183. SPJÄLSÄNG, ek, Hästens, 1990-tal.

Barnsäng i oljad ek med tillhörande madrass, brickmärkt i botten.
Mått: längd 124, bredd 69, höjd i huvudända 98 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 818