TAKLAMPA, gulmetall och prismor, 1900-talets andra hälft.

430415. TAKLAMPA, gulmetall och prismor, 1900-talets andra hälft.

Höjd 50 cm till tak
Diameter 35 cm.

Bruksslitage
Enstaka prismor saknas
Elen ej genomgången.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 50 cm till tak
Diameter 35 cm.

Bruksslitage
Enstaka prismor saknas
Elen ej genomgången.

Limhamns Auktionsbyrå OLD
Antal besök: 379