BJ Hansen. Pall, Flip Pall ”.

BJ Hansen. Pall, Flip Pall ”.
4304042. BJ Hansen. Pall, Flip Pall ”.

Norge, 1900-talets mitt Jh. teakträ och grönt syntetiskt läder Genom att vända kudden som ett sidobord eller ottoman

ca Höjd 40 cm x diameter 49 cm.

Tecken på slitage, ram bultad senare.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 197