4303906. BARSKÅP med belysning, barockstil, 1970-tal.
BARSKÅP, barock-stil, 2-delat, 1970-tal, ek, rikligt skuren dekor, dörrar i smide med frostat glas, invändigt med hyllplan i glas och smide, belysning, underdel med snurrbar låda.
Höjd ca 169cm, 95x52 cm.
Gott bruksskick. Belysning fungerade vid katalogiseringstillfället. Ingen funktionsgaranti lämnas.
Höjd ca 169cm, 95x52 cm.