BARSKÅP med belysning, barockstil, 1970-tal.

4303906. BARSKÅP med belysning, barockstil, 1970-tal.

BARSKÅP, barock-stil, 2-delat, 1970-tal, ek, rikligt skuren dekor, dörrar i smide med frostat glas, invändigt med hyllplan i glas och smide, belysning, underdel med snurrbar låda.
Höjd ca 169cm, 95x52 cm.

Gott bruksskick. Belysning fungerade vid katalogiseringstillfället. Ingen funktionsgaranti lämnas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca 169cm, 95x52 cm.

Antal besök: 730