NILS MÖLLER. 1917-2004, " Vårdike " olja på pannå, signerad.

430362. NILS MÖLLER. 1917-2004, " Vårdike " olja på pannå, signerad.

46 x 39 cm.

Krackelerad.

Nils Möller (1917–2004)

Gör en kostnadsfri värdering!

46 x 39 cm.

Krackelerad.

Nils Möller (1917–2004)

Antal besök: 891