SEKRETÄR, engelsk stil, 1900-tal.

43036. SEKRETÄR, engelsk stil, 1900-tal.

Längd 54, bredd 42, höjd 94 cm.

Slitage, repor, nyckel saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 219