HERRBETJÄNT. 1900-talets andra hälft.

4303561. HERRBETJÄNT. 1900-talets andra hälft.

Mått ca 39 x 36 cm, höjd ca 110 cm.

Bruksslitage, märken förekommer.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 135