WALDEMAR SJÖLANDER. 1908-1988, olja på duk signerad.

430344. WALDEMAR SJÖLANDER. 1908-1988, olja på duk signerad.

44 x 54 cm.

Waldemar Sjölander (1908–1988)

Gör en kostnadsfri värdering!

44 x 54 cm.

Antal besök: 882