JENS JUUL EILERSEN. Soffa, "Slice", Eilersen, Danmark, 2000-tal.

4303295. JENS JUUL EILERSEN. Soffa, "Slice", Eilersen, Danmark, 2000-tal.

Vinklade ben i förkromad metall. Löstagbara dynor i grå textilklädsel. Monogrammärkt i tyget.
Etikettmärkt

Längd: 220 cm
Höjd: 70 cm
Djup: 86 cm.

Mindre bruksslitage, helhetsintrycket är gott, inga övriga anmärkningar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Etikettmärkt

Längd: 220 cm
Höjd: 70 cm
Djup: 86 cm.

Antal besök: 788