4303207. GÜNTHER UECKER (GEB. 1930). Gör det själv.
Günther Uecker (f. 1930), Gör det själv, flera 1969, hammare och två spikar på träskiva med hängare, signerad nere till höger, med etikett Vice edition på baksidan, ca. 35,1 x 17,1 x 5,2 cm.
Enstaka ytliga gnidningar och små tecken på slitage.