GÜNTHER UECKER (GEB. 1930). Gör det själv.

4303207. GÜNTHER UECKER (GEB. 1930). Gör det själv.

Günther Uecker (f. 1930), Gör det själv, flera 1969, hammare och två spikar på träskiva med hängare, signerad nere till höger, med etikett Vice edition på baksidan, ca. 35,1 x 17,1 x 5,2 cm.

Enstaka ytliga gnidningar och små tecken på slitage.

Tema

Fine Art and Antiques

Gör en kostnadsfri värdering!

Tema

Fine Art and Antiques

Antal besök: 426