JEANS, herr, "Levi´s Blue Star jeans", 2000-tal.

430319. JEANS, herr, "Levi´s Blue Star jeans", 2000-tal.

Mörk tvätt. Midjemått 34", benlängd 34 cm.

Smärre bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Smärre bruksslitage.

Antal besök: 1 978