Sigrid Kopfermann (1923/06/30 Berlin - 25/06/2011 Dusseldorf); Litografi, Daterad till 1950-1960, signerad i grafit och numrerad 8/50, utan ram. Mått ca 77 x 64 cm.
Journal brynt.
Journal brynt.