JÖRGEN FOGELQUIST. Litografi.

JÖRGEN FOGELQUIST. Litografi.
4303085. JÖRGEN FOGELQUIST. Litografi.

Rammått 74x63 cm, bildmått 48x32 cm.
Komposition.

Bruksslitage.

Jörgen Fogelquist (1927–2005)

Gör en kostnadsfri värdering!

Komposition.

Bruksslitage.

Jörgen Fogelquist (1927–2005)

Antal besök: 99