REINHOLD LJUNGGREN. Fullmåne, färglitografi, signerad samt numrerad 307/350.

430282. REINHOLD LJUNGGREN. Fullmåne, färglitografi, signerad samt numrerad 307/350.

Bildyta ca 29 x 40 cm.

Ej examinerad ur ram.

Reinhold Ljunggren (1920–2006)

Gör en kostnadsfri värdering!

Bildyta ca 29 x 40 cm.

Ej examinerad ur ram.

Antal besök: 870