KANNA, tenn, Kut Hing, Swatow.

4302800. KANNA, tenn, Kut Hing, Swatow.

Höjd ca 21 cm. Dekor med drakar.

Mindre bucklor. Repor, fläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 98